ספייבורן הוא וויסקי קל, טבעי, מתוק, קלאסי. זה ספייסייד. שום דבר יותר. לא פחות.

המייסד, ג'ון הופקינס, גילה נקודה ייחודית, בלב ספייסייד, אידיאלית להכנת ויסקי חלק במיוחד., והביא לספייסייד היה רוח חדשנית והנחישות לעשות דברים כמו שצריך.

.

FUN FACTS

FUN FACTS

  • המזקקה, השוכנת בעמק תלול עם שטח מוגבל, הייתה צריכה להיבנות אנכית על פני שלושה מפלסים עם רצפות ייבוש רשת שכבות כדי להתאים לחלל הצר. אז, צ'ארלס סי דויג, מעצב המזקקה המפורסם והחדשן בעולם, עיצב צורה חדשה לגמרי של מזקקה. ניתן לראות את ידו של דויג גם בגג בסגנון הפגודה שפורץ את צמרות העצים שלנו. דויג עצמו המציא את העיצוב הזה כדי ליצור זרימת אוויר אחידה על הגרגרים כשהם מתייבשים. זה הפך לסמל איקוני של גישה מסורתית.

FUN FACTS

  • בלילה האחרון של השנה, הופקינס וצוותו עמלו בסערה של פרופורציות ארקטיות כדי ליצור וויסקי בזמן כדי להרים את יובל המלכה. כשהם נחושים שהבקבוק הראשון שלהם יישא את שנת 1897 על התווית שלו, נלחמו הגברים נגד גורמים לובשים מעילים ומשתיקים כדי להגן עליהם מפני השלג המקפיא. לאחר שעות של עבודה קשה ועם מאמצים הרואיים של אנשי המזקקה שלו, הופקינס סוף סוף ניצח וקיבל את החבית הראשונה של וויסקי ספייבורן.

FUN FACTS

  • 120 שנה מאז זיקקו את הטיפה הראשונה שלהם, ספייבורן הוא כיום יותר מוויסקי. נועזים, מבריקים ומלאי אופי, הסינגל מאלטים של Speyside מעוררים השראה לחובבי וויסקי ותיקים, ומאפשרים לכולם, בכל מקום, ליהנות מהפשטות היפה של Speyside. היום ספייבורן גאים לסמל את כל מה שמיוחד באזור הנהדר הזה.

צרו קשר